тут цікаво

Вебочка

Loading...

Валенсія. Місто мистецтв і наук (10 фото)

Валенсія. Міста мистецтв і наук

ми на прикладі комплекса "Міста мистецтв і наук" у Валенсії подивимося, як безнадійно далеко відстала наша вітчизняна архітектура. Дизайн цього дивовижного будівельного чуда належить валенсіанському архітекторові Сантьяго Калатрава, а саме будівництво розпочалося в 1996 році. Комплекс є одним з видатних зразків сучасної архітектури, думаю на Україні таке не будуть будувати ще років двадцять...

 

"Місто" складається з п'яти будівель: Оперного театру зі сценою для різних театральних постановок, кінотеатру, планетарію, театру лазерних постановок, галереї-саду, Наукового музею, відкритого океанографічого парку. Комплекс з усіх боків оточений прекрасними парками, різними чудернацькими водоймами, ця територія - популярне місце відпочинку жителів і гостей міста. Тут працюють бари, кафе, розважальні заклади.

Трохи історичної довідки: у квітні 1998 року комплекс відкрив свої двері для публіки з будівлі кінотеатру. Одинадцять місяців потому, президент Валенсії відкрив Науковий музей, хоча той ще не був до кінця закінчений. 12 грудня 2002 відбулося відкриття L'Oceanographic (найбільшого акваріуму в Європі). Нарешті, 8 жовтня 2005 люди побачили у всій своїй красі Оперний театр, що з тих пір став однією з візитівок Валенсії.

 

 

 

 

 

 

 

 

Це інтерактивний музей науки, що формою нагадує скелет кита. Його площа - 40000 м ² - це найбільший будинок у місті. Його унікальність в тому, він не має жодного прямого кута

 

 

 


Высокопрочное, эстетичное, экологически безопасное модульное пластиковое покрытие - идеальный вариант для обустройства детских и спортивных площадок, зон отдыха и других людных мест.

 

 


Если вам нужна качественная разметка стоянок обращайтесь в компанию "ГК-разметка". Выполняем заказы с применением широкого асортимента разметочных материалов: краски, холодного и термопластика, специальных разметочных лент.

 


Компания предлагает лучшее по всем параметрам на сегодняшний день напольное покрытие для открытых площадок и закрытых помещений. Мы гарантируем 15 лет безпроблемной эксплуатации, широкий ассортимент и прекрасные цены.


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Рейтинг@Mail.ru

контакт - 16369@list.ru