тут цікаво

Вебочка

Бобер-прикордонник

Бобер-прикордонник

Контрабандисти намагаються врахувати усілякі дрібниці, щоб провести бажаний товар з однієї держави в іншу. Але чи могли подумати люди, що перевозили в Литву партію контрабандних сигарет, що їхнім задумом завадить якийсь лісовий звір? Бобер з Білорусії відзначився «громадянською свідомістю» і перешкодив переправленню по річці Вілія дванадцяти коробів сигарет...

 

 

 

Річка Вілія протікає по території Литви і Білорусії. Саме там бобер-прикордонник і будував свою хатку. Контрабандисти упакували сигарети в чорні поліетиленові пакети, прикріпили до плоту і оснастили засіб транспортування GPS-навігатором. Вантаж відправився по річці, але на його шляху несподівано стала споруджена бобром перешкода. Коли бобри будують хатки, вони валять для цього дерева. Стовбур поваленого в річку дерева використовується як заготовка для нового житла гризуна. Бобер з усіх сторін обкладає стовбур будівельними матеріалами і споруджує собі хатку.

Плоту з сигаретами перегородив шлях саме повалене в воду дерево, що росло на березі поблизу річки. У п'ятнадцяти кілометрах від кордону двох держав контрабандний вантаж застряг і був виявлений прикордонниками. Хто був відправником сигарет, зараз з'ясовується.

 


Если вам нужно для бизнеса или иных целей купить грузовик, то отличным вариантом станет предложение от «Хендэ КомТранс». Мы являемся официальным дилером HYUNDAI в России, только у нас вы получите стопроцентную гарантию качества, а также широчайший спектр профессиональных сервисных услуг.

 

 

 


Посетите наш бутик эксклюзивной мужской, женской и детской одежды. Только сейчас у нас сногсшибательные скидки на платья к Новому году, а также отличные цены на другой товар от лучших брендовых производителей!

 

 


Если вы занимаетесь поставкой китайских товаров в Россию, основной проблемой будет поиск надежных, дешевых и безопасных путей доставки. Хочу порекомендовать компанию, основной сферой деятельности которой является перевозка сборных грузов из Китая. На сегодняшний день здесь существуют самые низкие тарифы на перевозку.


 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com