тут цікаво

Вебочка

Велика китайська стіна (14 фото)

Велика китайська стіна

Мабуть, важко знайти людину, яка нічого б не чула про Велику китайську стіну, і, звичайно ж, неможливо знайти того, хто не хотів би на ній побувати. «Найбільша будова коли-небудь розпочата людьми», «найдовше кріпосне укріплення». Інше прізвисько стіни - «найбільше у світі кладовище», бо свого часу на цій будові загинуло понад 3 млн. робітників. Тим не менш, сьогодні Велика китайська стіна - одна з найголовніших визначних пам'яток Китаю, символ Піднебесної, знайомий кожному туристу...

 

 

Велика Китайська стіна сьогодні вважається одним із семи чудес світу. Будувалася вона з початку п'ятого століття до нашої ери, а закінчена була лише в шістнадцятому столітті, вже нашої ери. Її покликанням було - захистити кордони Китаю з півночі. І, треба визнати, вона чудово справлялася зі своїм призначенням. До речі, це - не перша і далеко не єдина Китайська стіна, яка радує око і вражає сучасників. Перша стіна була побудована за часів династії Цинь, і об'єднувала тоді всього кілька провінцій. А будівництво нинішньої стіни була ініційована династією Мін, що також прекрасно розуміла її важливість. Свого часу, щоб нести дозор, потрібно близько мільйона китайських солдатів, розставлених на стіну.

 

 

Зараз загальна довжина Великої Китайської стіни складає більше шести тисяч кілометрів. Всього ж відомо щонайменше чотири стіни. Китайці добре знали секрети будівництва, саме це і дозволило звести таку масштабну споруду, та зробити її таким чином, що до цих пір, при необхідності, Китайська стіна складе конкуренцію багатьом захисним сучасним спорудам.

 


Давно хотел прикупить хорошую примочку на свой Fender, и хотя по сети куча всяких предложений, но долгое время не мог найти ничего подходящего. Но вот наткнулся на один магазинчик, какие там акустические комплекты EUROSOUND - крутяк, голову сносит!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Оснасти свой комп самым продвинутым софтом! Лучшие менеджеры закачек, проигрыватели, драйвера и другие программы для компьютера от проверенных продуцентов, притом все абсолютно бесплатно и безотказно!

 

 

 

 

 

Коментарі  

 
+1 # Руся 04.11.2011 22:29
ЛЯПОТА!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 
 
0 # Ната 03.03.2013 21:42
Классно!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 
 
0 # Marcus 26.03.2017 20:38
Hi there to all, the contents present at this website are really
amazing for people experience, well, keep up the nice
work fellows.

My web site ... manicure: SPAM//motos.hondaSPAM.co/blog/c%C3%B3mo-utilizar-el-simulador-de-motos-honda?page=40
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 
 
0 # Reva 14.04.2017 18:12
Great post. I will be facing many of these issues as well..My weblog - BHW: SPAM//trancedl.mihanblogSPAM/post/2580
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com